Oznamy

Druhá adventná nedeľa - 8. 12. 2019

• Po rannej sv. omši sa pomodlíme litánie.

• Sväté omše sú nasledovne:

•   Bošany Práznovce Krnča

7:00

18:00

16:30

18:00

6:30 - Roráty

18:00 (s nedeľnou platnosťou)

7:00

10:00

8:30

10:00

• ZIMNÉ KÁNTROVÉ DNI sú na budúci týždeň v stredu, piatok a sobotu. Záväzný je iba jeden deň. Obsahom zimných kántrových dni je prosiť o príchod Kristovho kráľovstva do rodín; duchovná obnova rodín; pokoj a spravodlivosť vo svete.

• Každoročne sa v našej farnosti koná deviatnik pod názvom „Kto dá prístrešie svätej rodine“. Ďakujeme rodinám, ktoré i tomto roku prijmú do svojho príbytku svätú rodinu. Začiatok je budúcu nedeľu 15. decembra o 16:00 hod. v kláštore u sestričiek.

• SVIATOSŤ KRSTU budeme vysluhovať v sobotu  14. 12. t.r. o 10:30 hod.

• Kto chce prijať koledníkov DOBREJ NOVINY a prispieť na realizáciu charitných projektov v rozvojových krajinách, zapíšte sa v sakristii alebo na This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. . Koledovať sa bude na sviatok svätého Štefana.

• Žiaci a učitelia Základnej umeleckej školy v Bošanoch Vás pozývajú na adventný koncert, ktorý sa bude konať v nedeľu 15. decembra 2019 o 11:00 hod. v Kostole sv. Martina v Bošanoch.

• V piatok 13. decembra 2019 o 18:30 hod. v Kostole Ružencovej Panny Márie v Práznovciach sa bude konať adventný koncert nevidiaceho speváka Maroša Banga s manželkou Sašou.

• V sobotu 14. decembra 2019 o 17:00 hod. v Kostole Ružencovej Panny Márie v Práznovciach sa bude konať adventný koncert hudobnej skupiny Sokoly a Moniky Kandráčovej.

• V nedeľu 15. decembra 2019 o 18:00 hod. v Kostole Ružencovej Panny Márie v Práznovciach sa bude konať adventný koncert Folklórnej skupiny Krnčianka. Všetci ste srdečne pozvaní.

• Kto chce darovať stromček do kostola, nech sa zapíše v sakristii.

• Ďakujeme vám za modlitby, obety i milodary, ktorými zveľaďujete našu farnosť.

• Ďakujeme všetkým, ktorí sa starajú o kostol alebo inak pomáhajú farnosti.